Questions and offer


SEND ONLINE REPORT
 

 

 

For those who want to join now

MEMBERS    Associate members

Association Members of Chamber of Auditors

of the Azerbaijan Republic



Serial
  No.
 Name, Surname  E-mail address
    1.  Ilham Atayev 
ilham.atayev@hgsmlaw.com
    2.  Rauf Hajibayov  rauf.hajibayov@abtc.az
    3.  Elkhan Mammadov elkhan.mammadov@abtc.az
    4.  Elnur Ramazanov  elnur.ramazanov@abtc.az
    5.  Abulfaz Maharov  mabulfaz@hotmail.com
    6.  Anna Noginova   
    7.  Rashad Gasımov  rashad.qasimov@ibar.az
    8.  Orkhan Gadirov  orhan.qadirov@ibar.az
    9.  Alamshad Aliyev  alemshad@nurgun.az
   10.  Yalchin Azizov  yalchin@nurgun.az
   11.  Jeyhun Guliyev gjeyhun@gmail.com
   12.  Rafig Rafiyev  rafiyevrafig@gmail.com
   13.  Shahin Guliyev  shahin.guliyev@amrahbank.az
   14.  Sevinj Bunyadova sevinj.bunyadova@fiu.az
   15.  Chingiz Aghayev   chagayev@turanbank.az
   16.  Dashgin Orujov   qasanoqlu@rambler.ru
   17.  Yusif Dadashzadeh  ydadashzadeh@bbtv.az
   18.  Farida Karahanova karakhan2004@rambler.ru
   19.  Rana Aliyeva rena.a@bankavrasiya.az
   20.  Stella Guliyeva  stella.g@bankavrasiya.az
   21.  İlhama İsrafilova  ilhamaisrafilova.@mail.ru
   22.  Elnur Osmanov e.osmanov@mail.ru
   23.  Alıyeva Aynur aliyeva@viator-az.org
   24.  Jafarova Zulfiyya zjafarova.130@gmail.com
   25.  Baghirov Mirjeyhun mirceyhun@mail.ru
   26.  Babayeva Tarlan babayeva82@mail.ru
   27.  Nabiyeva Irada i.nabiyeva@xalqbank.az

Yuxarı

 









Təsərrüfat subyektlərinin rəhbərlərinin nəzərinə



Sorğu

1. Azərbaycanda auditor xidmətinə olan tələb və təklifi necə qiymətləndirirsiniz?
2. Azərbaycan Respublikası Auditorlar Palatası tərəfindən tövsiyə olunmuş auditor xidmətlərinin dəyəri Sizi qane edirmi?
3. Ölkədə auditor xidməti bazarının yaxın perspektiv inkişafını necə qiymətləndirirsiniz?

Poll

Do you need round tables, seminars, discussions arranged by the Chamber of Auditors?

 

Yes

No need

To some extent

Don’t know